Laravel Dersleri
Trend

Udemy Laravel Eğitim Seti

Laravel framework’ü üzerine kaliteli bir kurs hazırlamak için kollarımı sıvadım ve Udemy platformu üzerinden bölüm bölüm yayınlamaya başladım. Daha önceden hazırlamış olduğum PHP ve JAVASCRİPT kursları gibi slaytlar üzerinden net ve akıcı bir eğitim seti oluşturdum. Bu konuda çok fazla bir eksik olduğunu düşündüğüm için profesyonel bir set olmasını istedim. Özellikle iş başvurularında framework tercihi olarak öncelikli olarak seçilmesinden dolayı, bu seti hazırlamak istedim. Yine maddi olarak fazla bir beklendi olmadığı içinde en temel ücretlendirme ile seti oluşturdum.

Hazırlamış olduğum eğitim seti, Laravel 9 üzerinden anlatılmıştır. Framework için eklenecek olan yenilikleri de yine eğitim setinde bulabileceksiniz. Eğitim setini satın almadan önce PHP Programlama bilgisine sahip olmanız gerekmektedir. Çünkü bu framework PHP üzerine kuruludur. MVC yapısıyla birlikte PHP kodlamalarınızı kolaylıkla yazmanızı/geliştirmenizi sağlayacaktır.

Laravel ile projelerinizi hazırlamanız hızlanacaktır. Daha öncesinde zaman harcadığınız işleriniz kolaylıkla yapabiliyor olacaksınız. Framework için hazırlanan kütüphanelerle birlikte işleriniz daha da kolaylaşacaktır.

Öğrenciler, kurstan ne öğrenecek?

 • Laravel hakkında temel bilgileri öğreneceksiniz
 • Rota yapısını detaylı bir şekilde öğreneceksiniz.
 • Rotasyon-Class-View yapısını detaylı bir şekilde öğreneceksiniz.
 • Blade şablon motorunun çalışmasını detaylı bir şekilde öğrenceksiniz.
 • Veritabanı işlemlerinini nasıl gerçekleştirildiğini öğreneceksiniz.

Bu kurs kimler için uygun:

 • Laravel’i kapsamlı bir şekilde öğrenmek isteyenlere,
 • Frameworkler ile çalışma mantığını öğrenmek isteyenle,
 • Laravel developer olmak isteyenlere,
 • Proje geliştirmek isteyenlere.
 • PHP MVC programlamayı ve OOP bilgilerini pekiştirmek isteyenlere,
 • Laravel ile projeler geliştirmek isteyenlere,

Udemy Laravel Eğitim Seti Tanıtım Metni

“PHP Programlama dilini daha etkili, pratik ve güvenli bir şekilde kullanabilmek için framework kullanmak iyi bir tercih olacaktır. Freelance olarak çalışmanın dışında, kurumsal firmalarda çalışmak içinde framework kullanım deneyimleri istenmektedir. Bizde bu kursumuzda, hem kendi işlerimiz hemde çalışma hayatınında en çok tercih edilen LARAVEL framework’ünü derinlemesine inceleyeceğiz.

LARAVEL‘in temel konularını en etkili biçimde öğrenebilmek için adım adım ilerleyeceğiz. Adımlarımız ileri düzeye gidene kadar da devam edecek. Yenilikler, değişiklikler gibi durumlarda da eklemeler yapılarak güncele bir kurs olacaktır.

LARAVEL‘i daha etkili bir şekilde anlatabilmek ve anlamanızı sağlamak için SLAYTlar üzerinden önce sunum, sonra pratikler yaparak ilerlemekteyiz. Bu anlatım yöntemi, öğrenmenizi kolaylaştıracak ve görsel hafızanıza yer edeceği için kolaylıkla aklınızda kalmasını sağlayacaktır. Ayrıca bölüm sonlarında paylaşmış olduğum sunum dosyalarını indirip çıktı alarak dersleri takip edebilirsiniz. Buda, kitap gibi materyaller almadan dersi takip edebileceğiniz, elinizin altında bulunan en güncel ve dersle birlikte ilerleyen bir doküman olacaktır.

Bu eğitim seti sayesinde, PHP Programlama dilinde kendinizi geliştirmiş olacak ve LARAVEL framework’ünü etkili bir şekilde kullanıyor olacaksınız. Eğitim boyunca sabırlı olmanız, dersleri sırasıyla birlikte izlemeniz ve uygulamanız öğreniminizi kolaylaştıracaktır. Bazı dersleri birden fazla izlemeniz gerekebilir. Bu konuda da yılmadan çalışmanız, sizleri kusursuz öğrenim sağlayacaktır.

Eğitiminiz boyunca, iletişim kurmaktan ve isteklerde bulunmatan çekinmeyiniz. Müsaitlik durumuma göre olabildiğince sorularınızı cevaplamakta ve geri dönüş yapmakta olacağım.

En popüler PHP Framework’ünü öğrenmek için kursa kayıt olabilirsiniz.”

Laravel Dersleri Udemy’de!

Laravel framework’ünü detaylı bir şekilde görmüş olacaksınız. Aynı zamanda güvenlik konularında da bilgilere sahip olacaksınız. Eğer sizde bu kursu indirimli bir şekilde almak istiyorsanız, burayı tıklatarak eğitim setine ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir