PHP Dersleri

Sıfırdan İleriye PHP Eğitim Seti

Sıfırdan ileriye php dilini öğrenmek isteyenlerin en muzdarip oldukları konulardan birisi de, devam etmeyen eğitim setledir. Ücretsiz bir şekilde sıfırdan php öğreneceklerin başvurdukları mecralardan birisi de youtube’da yer alan php eğitimleridir. Fakat bu eğitimlerde kimi anlatıcılar belli bir yerden sonra eğitimlere son vermesinde dolayı, php öğrenmek isteyip takip edenler için yarı yolda kalma durumuna yol açacaktır.

Ücretsiz php eğitim setlerinde devamlılık, anlatıcının php diline olan hakimiyeti ve anlatımı kadar önemlidir. Php öğrenmek için heves edip yarı yolda kalan birisi dilden soğuyacak ve uzaklaşacaktır. Bu tarz bir tutumun farkında olduğum için, Php dersleri kategorisinde hazırlamış olduğum php derslerini belirli bir sıra doğrultusunda hazırladım.

Ücretsiz Php Eğitim Seti

Hazırlamış olduğum php eğitim setindeki dersleri, sıralı bir şekilde izlemeniz php dilini öğrenmenize yeterli olacaktır. Videoların eklenme tarihinin eski olması sizi hiçbir şekilde aldatmasın. Temel ve değişmeyen bilgiler eski videolarda açıkça yer aldığı için tekrar güncellemek istemedim. Fakat geçerliliğini kaybeden tüm konuları tek tek güncelleyerek php eğitim setine dahil ettim.

Sitede yer alan php eğitim seti, ücretsiz olup güncelliğini korumaktadır. Bu eğitim setini bitirdiğinizde orta seviye php diline hakim olacaksınız. Sette yer alan bilgileri pratik yaparak uygulamak durumunda ileri seviye php öğrenme yolunda adımlar atmış olacaksınız. Unutmayın ki php dili 1-2 günde öğrenilecek bir dil değildir. Fakat mantığını 1-2 günde kavrayabilirsiniz. Önemli olan mantığını kavramaktır. Sonrası akla ve mantığa uygun olduğu sürece gelişecektir.

Php Eğitim Setine Başlamadan Önce Ne Öğrenmeli?

Php eğitim setine başlamadan önce, HTML vs CSS bilgilerinizin olması sizin yararınıza olacaktır. HTML ve CSS konusunda eksikleriniz bulunuyorsa sitede yer alan derslere bakabilirsiniz. Temel bilgilerin yer aldığı HTML ve CSS derslerinde bilmeniz gereken tüm konular yer almaktadır.

Php arayüz olarak HTML vs CSS’den yardım almaktadır. Bununla birlikte İnteraktif siteler oluşturmak için JavaScript yada jQuery öğrenmeniz, php’yi daha etkin bir şekilde kurmanıza yol açacaktır.

Php Eğitim Seti Hakkında Bilgiler

Hazırlamış olduğum eğitim seti kısa sürede öğrenmenizi sağlayacak bir dille anlatıldı. Düzenli bir şekilde izleyip aynı zamanda uygulamanız durumunda kısa sürede mantığı kavrayıp dili öğrenebilirsiniz.

  • Eğitim setinde 105 adet ders yer almaktadır. (Güncel bir şekilde eklemeler devam ediyor)
  • Eğitim seti 12 Saat 59 dakika’dan oluşmaktadır. (Güncel olarak artıyor)
  • Eğitim setindeki videolar 720P (1280*720) formatında hazırlanmıştır.
  • Eğitim seti toplamda 500.000’den fazla indirilmiştir.

Sözünü etmiş olduğum bu php eğitim setine aşağıdaki buton sayesinde ulaşabilirsiniz. Dersleri site üzerinden takip etmeniz en sağlıklı öğrenme yolu olacaktır.

ÜCRETSİZ PHP EĞİTİM SETİ

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir