PHP Dersleri

PHP Dersleri Youtube

PHP Derslerine ücretsiz bir şekilde ulaşabileceğiniz bir youtube kanalımın olduğunu biliyor muydunuz? Çoğunlukla bu sorunun cevabı evettir. Fakat bloğu yeni fark eden ve ilgilenenler için bu konuda bilgilendirme yapmak istedim. PHP Dersleri Youtube üzerinde ücretsiz bir şekilde yer almaktadır. En güncel ve bol uygulamalara youtube üzerinden ücretsiz bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Ücretsiz PHP Derslerini 2011 yılında videoyu ve yazılı olarak vermeye başladım. Temiz bir arayüzden eğitimin sağlanması için reklam dahi almayıp, php derslerini almanızı ve öğrenim verimliliğini arttırmaya çalıştım. Bu konuda da çok fazla geri dönüş alarak iyi bir şey yaptığımı düşünüyorum.

PHP Programlama konusunda yazılı olarak makaleler eşliğinde ulaşmak ve detaylı bilgilere erişmek için Php Dersleri kategorisine göz atabilirsiniz. Aynı zamanda PHP derslerine videolu bir şekilde youtube üzerinden ulaşmak isterseniz, PHP Dersleri Youtube sayfasından kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Tabi ulaşmışkende kanala abone olayı unutmayın. Abone olmanız, yeni videoların gelmesinde ve beni bu konuda teşvik etmeniz için moral verici olacaktır.

Aynı zamanda PHP Derslerine web sitesi üzerinden sıralı bir şekilde videolu olarak ulaşmak isterseniz, Ücretsiz PHP Eğitim Seti sayfasından, hazırlamış olduğum videoları sıralı bir şekilde izleyebilirsiniz. PHP Programlama dilini öğrenmenizde verimli olacağını düşünüyorum.

PHP Dersleri İçin Kitap Önerisi

PHP Programlama dilini öğrenmek ve kitap üzerinden de takip etmek isterseniz, 10 yıllık tecrübemin bir arada bulunduğu Her Yönüyle PHP eğitim kitabını satın alabilirsiniz. Bu kitapta A’dan Z’ye tüm bilgilere ulaşabilirsiniz. Bu kitap başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar PHP Programlama konusunda size bilgi verecektir.

PHP Kitabı, özenle hazırlanan ve ticari kaygısı olmayan bir kitap olmalıdır. Buda -yazdığım için söylemiyorum- Her yönüyle php kitabında mevcuttur. Bu kitabı aldığınızda, kitapla birlikte göreceğiniz eğitim videoları sayesinde PHP programlama dilini en kısa sürede öğrenebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir