Genel Makaleler
Trend

Php Dersleri Udemy Kursu Kısa Süreliğine 27,99 TL

12 Yıllık tecrübemi kapsayan PHP kursu, kısa süreliğine 27,99 TL!

Php Dersleri Udemy üzerinde daha kaliteli bir şekilde yer almış durumda. Fakat yer alan setler genel olarak para kazanmak ve yaptım demek için yapıldığı için asıl öğretme bölümü biraz geri planda kalmış durumda. Böylesi bir durumu fark ettiğimden dolayı farklı bir yöntem ile Udemy üzerinden php programlama dilini anlatmak istedim.

Bildiğiniz gibi web sitelerini dinamik bir hale getirmek ve uygulamalar geliştirmek için PHP Programlama diline ihtiyaç vardır. Bu dili öğrenme ve tecrübe ile bir noktaya gelmek içinde oldukça fazla zamana ihtiyaç vardı. Özellikle tecrübe kısmı, kişisel deneyimler doğrultusunda elde edilmesi ve genellikle o kişide kalması durumu, yeni öğrenmek isteyenler için biraz can sıkıcı olabiliyordu.

Hazırlamış olduğum PHP Eğitim setinde, 2009 yılından bugüne kadar edinmiş olduğum deneyimleri bir araya getirerek A’dan Z’ye PHP Eğitim seti hazırlamış oldum. Bu eğitim setinde sadece saf PHP değil, tecrübelerimle birlikte harmanlanmış pratik bilgileri de edinmiş olacaksınız. Normalde 46,99 TL’ye satılan bu seti %40 indirimle sınırlı bir süre ile alabilirsiniz. Php Dersleri Udemy üzerinde ulaşılabilir eşsiz bir kaynaktır.

Eğitim setinde MySQL konusunda da genel bilgiler yer almaktadır. PHP ve MySQL olsun yada olmasın her düzeye hitap edecek şekilde bir eğitim seti hazırladım. Tecrübelerim ve merdiven sistemiyle birlikte çok hızlı öğrenime sahip olacaksınız. Sade anlatımım ve slaytlar sayesinde görselliği ön plana çıkartmış olduğum eğitim seti sayesinde çok kolay bir şekilde PHP Programlama dilini kavrayacaksınız.

  • PHP ile sıfırdan projeler hazırlayabileceksiniz.
  • Etkili ve güvenli yazılımın inceliklerini öğreneceksiniz.
  • PHP ile yönetilebilir web siteleri hazırlayabileceksiniz.
  • Tüm sitelerden bilgi alabileceksiniz. (Bot Yapımı)
  • RegEX ile çalışmak hiç bu kadar kolay olmadı diyeceksiniz.
  • Size karmaşık ve anlaşılması zor gelen tüm bilgiler, bu set ile basitleşecek!
  • PDO ve MySQLi ile kodlama kolaylığına kavuşacaksınız.
  • Analitik düşünme ve Planlı kodlama ile zevk alarak php dilini öğrenmiş olacaksınız.

PHP Dersleri Udemy’de!

PHP Programlama dili ile birlikte öğrenilmesi gerekilen MySQL, OOP (Nesne Yönetimli Programlama), AJAX, JavaScript, JSON, Bot yapımı gibi konuları detaylı bir şekilde görmüş olacaksınız. Aynı zamanda SEO ve Güvenlik konularında da bilgilere sahip olarak acemice yapılan hatalardan uzak bir kodlama yapmış olacaksınız. Eğer siz de kursu indirimli bir şekilde 27,99 TL’den satın almak istiyorsanız, buraya tıklayarak eğitim setinin Udemy sayfasına ulaşabilirsiniz

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Udemmy den 5-6 bin tl lik kurs aldım neredeyse lakin İbrahim hocanın kursları çok farklı mükemmel in kelime karsılığı diyebilirim.Tek tek notlar yazılmıs basit sade ses tonu mükemmel bir hitap tarzı ile ayrıntılı bir şekilde tek tek anlatılmıs. Anlamadım demek için ayrıca çaba sarfetmeniz gerek o derece mükemmel bir kurstu. Php öğrenicek isen kesinlikle İbrahim hoca

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir