Genel Makaleler

Masrafsız Bankacılık Enpara.com ve Adsende Ayarları

Webmasterların en büyük düşmanı masraflı bankalardır. Olur ya koca bir yıl sadece 20 TL gibi bir ücret kazanırsınız ve bankanızda yılsonunda sizden bu parayı alır. Belki de daha fazlasını alarak sizi zararlı duruma sokar. Böylesi bir durumla karşılaşmak istemiyorsanız o zaman enpara.com üyesi olup bir kart alıyorsunuz ve hiç masraf ödemeden kazanmış olduğunuz paranın keyfini çıkartıyorsunuz.

Düşünsenize hesap işlem ücreti yok, EFT/Havale ücretsiz. Yani tam hayalimizdeki bankacılık!

Bankalar masraflarından dolayı bu kazandığım paraları nasıl daha az kaybederek elde ederim derken bir arkadaş tavsiyesi sonunda enpara.com ile tanıştım. İlk önce ulan bunda da bir iş vardır diyerek sitede olan biten her şeyi okudum. Forumları dolandım hatta sözleşmesine varana kadar okudum. Sitedeki videolara kadar bakmadığım bir şey kalmadı. Büyük uğraşlarım sonunda İşte bankacılık bu! Dedim ve hemen başvurumu yaptım.

2. Gün beni arayıp ibrahim bey ben xxx enpara.com’dan arıyorum size geliyorum kartınızı vereceğim dediğinde oha 2 günde nasıl ne dedim ve şaşırdım. Bu kadar hızlı ve bu kadar avantajlı bir bankacılık olamaz dedim.

Eve bir temsilcinin geldiğinde; Detaylı bir biçimde kart ve avantajlar hakkında bilgi edindim. Öyle ki kapı önünde bütün soru işaretlerini yok ettiler. Banka kartımı güler yüzlü bir biçimde aldım. Dert tasa yoktu. Beni bekleyen kötü sürprizler yoktu. İlk defa bir banka ile çalışırken bu kadar mutlu oldum.

Banka kartımı aldıktan sonra aklıma ilk şans oyunlarındaki paralarım geldi ve direk EFT yaparak hesabıma işlettim. Sonra Google Adsense aklıma geldi ve onun için hemen yönlendirmesini yaptım.

Bu masraf yok, ücret yoktan sonra bir bomba ile final yapmak istedim. Banka hesabınıza ve işlemlerinize IOS ve Android işlemcili cihazlarınızdan da ulaşabilir, istediğiniz bankacılık işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Enpara.com kullanıcılarının Adsense bağlantısını nasıl yapacağını da hemen anlatayım o soru işareti de kafanızdan silinmiş olsun.

Enpara.com Adsense ayarları için izlenecek yollar;

  • Google Adsense Ana Sayfada Hesap Ayarları sekmesine tıklayın.
  • Karşınıza gelecek olan sayfadan Ödeme Seçenekleri bölmesinde ki ödeme yönetimini düzenle linkini tıklatınız.
  • Karşınıza Ödeme Türü Seçin sayfası gelecek. Buradan Yeni Bir Banka Ekleyin seçeneğini işaretleyip ardından Devam Et diyoruz.
  • Karşımıza Banka Hesap Bilgileri sayfası gelecek. Bu sayfadaki istenenleri şu şekilde doldurmamız gerekmektedir;

Hesap Takma Adı bölümüne istediğiniz bir şey yazın. Örnek enpara.com veya EnPara
Banka bölümünde FINANSBANK A.Ş.’yi seçin.
Şube olarak EFT MERKEZİ‘ni seçin
IBAN bölümüne TR************** biçiminde 26 haneli IBAN bilginizi girin.
BIC bölümüne FNNBTRIS girin.

İşlemlerimiz şimdilik bu kadar. Sonrasında ise Google tarafından size bir miktar para yollanacaktır. Bu ücret 1-3 TL arasındadır. Google 10 gün içerisinde bu parayı yollar yani hesabınızı ara ara kontrol etmeniz gerekmektedir. Para geldiğinde ise tekrar Adsense hesabınıza girip oradan Onaylanmamış hesabınızı seçin ve gelen tutarı kutucuğa yazın devam et dediğinizde hesabınız aktif olarak ve paranız enpara.com hesabınıza yatacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir