Genel Makaleler

İlk Yılımı Kazasız Belasız Devirdim (1 Yaşında)

Bundan 8 gün önce benim doğum günümdü ve şimdi ise sitemin 1. Yılını kutluyor olmam eylül ayının benim için ne kadar değerli olduğunu göstermektedir. Her neyse benim için eylül filan değil de sitemde geçirdiğim kocaman bir yıl var ortada ve bu site 1 senede neler neler yaşadı bir bana sorun bide siteme ?

Bu siteyi ayakta tutmak için tema değişikliği ve kodlamalardaki algoritmalar dışında siteye saldıranlar veya siteyi kötüleyenler, suçlamalarda bulunanlarla uğraşmak zorunda kaldım. Siteyi açtığımda hiçbir tanıtım yapmaksızın sadece arkamda bırakacağım bir site olsun diye yola çıkmıştım ama sonrasında takip edilme, sevilme ve sitenin tutmasından sonra daha bir site ile ilgilenmeye başladım. Birçok ilgiden sonra yine tekrar birkaç suçlamadan sonra sitemi birkaç kez kapatmıştım. Siteyi kapattıktan sonra birçok takipçimi kaybettim. Site kapalıyken düşünmem için biraz vakit olmuştu. Sitemi kötüleyen ya da benim varlığımdan rahatsız olanların sevineceği bir hareket yaptığımı düşündüğümden dolayı tekrar siteyi açmaya karar verdim. O gün bu gündür her ne olursa olsun bu siteyi kapatmayacağımı ve kim ne derse desin derslere ve yazılarıma devam edeceğime dair kendime söz verdim ?

Sitemin 1. Yılı için birkaç yenilik ve kampanya gibisinden bir şeyler yapmayı düşündüm fakat mali açıdan iyi bir durumda olmadığım için onu askıya almak zorunda kaldım. Şimdi sitem için birkaç çalışmalar içindeyim. Bu çalışmalarım site için olduğu kadar sizin içinde düşündüğüm birçok şey var.

Site ile ilgili birkaç istatistiki veriyi burada paylaşmak istedim

Siteyi en çok ziyaret eden şehirler;

İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Samsun, Adana, Konya, Antalya, Diyarbakır olarak sıralaya bilirim.

Siteyi en çok ziyaret edenlerin Kullandıkları tarayıcılar;

1-Chrome, 2- Firefox, 3-Internet Explorer, 4- Opera, 5- Safari olarak sıralanıyor.

Sitenin günlük hitin de biraz dalgalanmada olsa 300 ile 600 kişi arasında olduğunu söyleyebilirim.

Yani pek fazla bu detayların size sunmam yani bana ne ki bundan diyebileceğinizi düşünerek burada kesiyorum bunu ?

Sitede yeni bir algoritma geliştirmekteyim şu sıralar daha bir kullanıcıya hitap eden ve sizin için hazırlanmış müthiş uygulamalar ile yeni yaşımızda ve yeni temamız da bomba gibi olacağız ? Hatta ve hatta site üyelerimizin sitede vakit geçirerek para kazanmasını sağlama, ortaklık ilişkileri gibi birçok çalışmalarımız da var.

Site hakkında düşündüklerinizi bana bildirirseniz bende onlarla ilgilenmeye çalışırım. Tek kişilik kocaman bir kadro olduğumu düşünürsek bir çift göz ile her şeyi göremeyeceğimi tahmin ediyorsunuzdur.

Umarım yeni temada ve yeni sistemde daha bir faydalı site olarak karşınıza çıkarız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir