PHP Dersleri

Her Yönüyle PHP Kitabı Paylaşım Dosyaları

Uzun süredir çıkartmak istediğim PHP Eğitim kitabını, sıfırbir yayınevi aracılığıyla çıkartmış bulunuyorum. Bu kitapta, PHP Programlama dilinde edinmiş olduğum 10 yıllık deneyimleri bulabilirsiniz.

Tam olarak 23 Ekim 2011 yılında hazırlamış olduğum ilk video ile PHP Öğreticisi vasfıyla aranızda yer almaktayım. Bu zamandan günümüze kadar beni yalnız bırakmadığınız için çok teşekkür ederim. Klasik bir cümle olacak ama destekleriniz olmasaydı bu günlere GELEMEZDİMGerçekten de öyle. Destekleriniz, PHP Programlama dilinde yapmış olduğum paylaşımların devam etmesini, web sitesinin ve youtube sayfasının açık kalmasını sağladı.

Bu süreçte, gelen tüm sorulara elimden geldiğince yanıt vermeye çalıştım. Tabi ki de zaman sorunları ve hayat mücadelesinden dolayı cevaplandıramadığım bir çok soruda oldu. Sorularını cevaplandıramadığım yada geri dönüşleri zamanında yapamadığım kişilerin durumun farkında olduğu için gönül kırmadığımı düşünüyorum.

Youtuberların ağzından düşürmediği “Kocaman bir aile olduk” cümlesini sanırım bende kullanabilirim. Sosyal medya hesapları ve web sitesi aracılığıyla bana ulaşan kişilerle, sadece PHP dilinin üzerinde konuşmakla kalmayıp, konu dışında muhabbetlerimiz ve buluşmalarımız oldu. Gerçekten bu zamana kadar destekleyen, yol arkadaşı olan herkese çok teşekkür ederim.

Neler yazdım ben bu paragrafa kadar diye okuduğumda sanki ayrılık mesajı verecekmişim gibi bir dil kullandığımı fark ettim. Öyle bir şey yok! Ömrümün yettiğince, hayat koşuşturmasından fırsat buldukça bu sektör de yer alacağımı bilmenizi isterim.

Konuya dönecek olursak, bildiğiniz gibi sıfırbir yayın evinden Her Yönüyle PHP isimli bir kitap çıkarttım. Bu sektöre girdiğimden beri böyle bir kitabın hayalini kuruyordum. Bu hayalimi sonunda gerçekleştirdim diyebilirim. Şimdi de çıkartmış olduğum bu kitabın yayılmasını ve daha fazla kişiye ulaşmasını istiyorum. Bunun için elimden geldiğince birkaç görsel dosya hazırladım. Bu görsel dosyaları web siteleriniz de yada sosyal medya hesaplarınızda paylaşırsanız gerçekten beni çok mutlu etmiş olursunuz. Karşılıksız bir şey istemek benim için her ne kadar yüz kızaracak ve utandıracak bir durum olsa da sanırım bunu yapmam gerekiyor. Bu günlere beni getiren sizlerin, hazırlamış olduğum kitabı da paylaşıp bana destek olacağınızdan hiç şüphem yok.

Kitap için hazırlamış olduğum görselleri makalenin en sonunda yer alan linkten indirebilirsiniz. Görselleri Yandex Disk üzerine ekledim ve indirmenizin kolay olacağını düşünüyorum.

GÖRSELLERİ İNDİR

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir