Hakkımda

İbrahim Çevrük, 2009 yılından bu yana yazılım işleriyle uğraşmaktayım. Geleceğin yazılım üzerine kurulu olduğu bir dünyada herkesin yazım adına bir şeyler öğrenebilmesi adına youtube’da Php, Css, Html, Javascript ve jQuery gibi yazılım alanlarında videolar hazırladım. Daha profesyonel bir platformda yazılım adına daha kaliteli içerikler üretmek için udemy‘de yer almaktayım.

On Yılı aşkındır elde ettiğim tecrübelerimi ilk olarak “Her Yönüyle PHP” kitabında ardından da Udemy üzerinde videolu bir anlatımla hazırlamış olduğum “Sıfırdan İleriye PHP ve MySQL Eğitim Seti” eğitimini sizlere sunmanın mutluluğunu yaşamaktayım.

Bulunmuş olduğunuz bu sitemde de, ücretsiz olarak ders videoları ve makaleler yer almaktadır. Bunun dışında yine yazılımla ilgili gerekli bilgilere de yer vermekteyim. Elimden geldiğince tek başıma bir şeyler öğretme çabasındayım. Faydalı olarak gördüğüm konular hakkında bilgilendirmeler yapmaktayım. Anlatmış olduğum tüm bilgiler, sektöre yada anlattığım derse göre en basite indirgenmiş halindedir.

Ayrıca “Web geliştiricisi olmaya nasıl başladın, hangi yolları izledin, günlük hayatında neler yaparsın, neleri takip edersin?” gibi soruların yanıtını da benim kişisel sayfam olan ibrahimcevruk.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz. Belirtmiş olduğum bu web sitesini günlük gibi kullanmaktayım.

Kişisel Özelliklerim

Hedeflerim / Gelecek Planlarım

Web Sitenin Gelişim Süreci

Exit mobile version