Her Keseye Uygun Uydu Bağlantılı İnternet Paketi Seçenekleri

Gencinden yaşlısına, her meslekten, her alandan insanın ihtiyacı olan internet bağlantısı tercih edilirken kesintisiz ve hızlı olması aranılan en önemli iki özelliktir. Bu özelliklerin yanı sıra keseye uygun olması da kullanıcılar tarafından aranan asıl can alıcı ve seçici olan kriterdir. Tooway sunduğu seçenekleriyle kullanıcıların önüne aradığı tüm kriterlere uyan müthiş fırsatlar sermekte.

Şebeke kurulumu olmayan yerlerde kurulum için ya da sürekli kesintiye uğrayan sorunlu şebekeler için değerli vaktinizden çalmalarına izin vermeyin. İstediğiniz hizmeti almak için yüksek meblağlar harcayıp kendinizi zor duruma sokmanıza da hiç gerek yok. İhtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacak ve aynı zamanda sizi yüksek hizmet bedelleri ödemekten kurtaracak olan Tooway var artık. Tooway geliştirilmiş uydu teknolojileri ve farklı internet kampanyası seçenekleri ile internet kullanımında yüksek hızı garanti etmektedir. Türkiye'nin her yerinden 150.000'i aşkın kullanıcısı bulunan uydudan internet bağlantı hizmetimizin amacı herkese en hızlı ve en hesaplı interneti sunmak. Kullanacağınız gigabyte seviyelerine göre ister 10gb lik internet paketinden yararlanın, ister 100 gb. Hangi paketi seçerseniz seçin diğer internet kullanımlarında olduğundan farklı olarak biz, kullanıcılarımıza yüksek indirme hızı yanında yüksek yükleme hızını da sunuyoruz. Sizlere sunduğumuz internet bağlantısında 6 Mbps'ye ulaşan yükleme hızımız ile farklılık yaratıyoruz.

Tooway ile kullanacağınız internet bağlantısı uydu aracılığı ile gerçekleştirilecektir.

Tooway'in kullanıcılarına sunduğu sekiz ayrı paket mevcuttur ve bu paketler belirlediğiniz indirme hızına göre farklı sınıflara ayrılmaktadır. Yetkili servislerimizle yapacağınız görüşmelerle hangi seçeneğin sizin için en uygun olduğuna rahatlıkla karar verebilirsiniz. Paketinizi seçtikten sonra yapmanız gereken tek şey uydu bağlantınızı sağlayacak olan adresinize teslim kitinizin kurulumunun gerçekleştirilmesini beklemek. Sisteminiz için gerekli olan kiti ister kiralayabilirsiniz isterseniz satın alabilirsiniz. Sitemizden de Tooway'in özel olarak hazırlamış olduğu internet seçeneklerini inceleyerek bizlere geri dönüş yapabilirsiniz. Ücretsiz danışma merkezimiz de aklınıza takılan her türlü soru ve sorun için sizlere hizmet etmekten zevk duyacaktır.
- 07.12.2014 / 19:00:32 1

Sosyal Medya Paylaşım Alanı

Bunlarda İlginizi Çekebilir

6:26 jQuery Dersleri

jQuery ile Gizle / Göster Uygulaması Yapımı

Kategori: jQuery Dersleri | 03.05.2013
Web Tasarımları

Eski Gri Tema [Html - Css]

Kategori: Web Tasarımları | 03.05.2013
5:56 Php Dersleri

Htmlspecialchars ile Html Taglarını Ekrana Basmak

Kategori: Php Dersleri | 03.05.2013
13:50 Php Dersleri
7:18 Php Dersleri

Hadi Sende Yorum Yap!

Yorum Gönderilmiştir. Onaylandıktan Sonra Mesajınız Yayınlanacaktır.